ŞABLON site - ÖZEL site karşılaştırması

Günümüzde web sitelerinin çoğu şablon kullanmakta ve hepsi ne yazık ki birbirinin kopyası. Web site Şablonları kullanımı kolay ve fiyatları ucuzdur. Fakat bunun yanında birçok dezavantajı vardır. Bunları kısaca sıralarsak:Özgürlük: Şablonda yapabilecekleriniz sınırlıdır. Örneğin firmanızın logosunu istediğiniz yere koyamazsınız. Sol üstte bunun için size bir yer verilmiştir. Kalıbın dışına çıkamazsınız. Özel tasarım sizlere her konuda özgürlük sunar.


Stabilite: Şablon siteler her tarayıcıda farklı görünür. Yazı ve resimlerinizin yerleri kayar ve hatta birbirinin üstüne binebilir. İnternet Explorer, Opera, Google Chrome, Mozilla, Safari, Netscape gibi bir çok tarayıcı mevcuttur. Özel tasarım kodlaması ile sitenize stabillik kazandırır.


Görsellik: Şablonda görsellik çok zayıftır. Özel tasarımda aklınızdan geçen her türlü grafik ve tasarımı hayata geçirebiliriz. Sitenizin renklerini resimlerini içeriklerini istediğiniz gibi seçebilirsiniz.


Animasyon: Şablon sitelerde animasyon yok denecek kadar zayıftır. Özel tasarımda firmanız için giriş introları hazırlatabilir, ürünlerinizi öne çıkarabilecek animasyonlarla müşterilerinize görsel bir şölen suna bilirsiniz. Ürün yada firma videoları animasyon değil sadece videodur.


Seo(arama motoru uyumu): Seo optimizasyonu profesyonellerce yapılmış bir özel tasarımın google, yandex gibi arama motorlarındaki sıralaması şablon sitelerden kat kat üstündür. Arama motorları hazır şablon siteleri pek sevmezler. Üst sıralarda yer almak; hizmet ve ürün tanıtımınızı daha çok kişiye ulaştıracağınız anlamına gelir. Web sitenizin en önemli işlevi de budur.


Kaliteli hizmet %100 memnuniyet prensibi ile hizmetinizdeyiz. Hemen arayın.
MEMNUNİYET
Birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve sürekliliktir.

KALİTE
Uluslararası standartlarda kaliteli hizmet ve sorunsuz erişim.

MAKSİMUM HIZ
Özel tasarım ve kodlamalar ile hızlı açılan web siteleri.

GÜVENLİK
Saldırılara karşı güvenli web siteleri, profesyönel kodlamalar.

TECRÜBE
23 Yıllık tecrübesi ile konusunda uzman rakipsiz kadro.