Ankara Web Site Tasarım

KURUMSAL WEB TASARIM

Kurumsal, Şık ve Sade Tasarımlar, 23 Yıllık TecrübeYıllarca süreklilik arz eden, yaptığı işle alakalı tasarım, yazılım, projelendirme ve arge alanlarında gelişerek uzmanlaşmış kuruluşumuz, dijital platformda tüm gücü arkanızda.

Yurt içi ve Yurt dışındaki büyük şirketler için tasarladığımız web siteleri bu firmaların kalitesini, ciddiyetini ve profesyonelliklerini yansıtmaktadır. Bu örneklere referanslarımız kısmından erişebilirsiniz.

Net Web Studio 23 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibi ile firmanıza yakışan çağdaş ve profesyonel kurumsal çözümleri ile daima hizmetinizde.Kurumsal ciddi çağdaş tasarımlar
23 yıllık tecrübe
7/24 problemsiz erişim ve destek
Sıkıntısız güvenli mail trafiği
365 gün güncelleme desteği
Kırılamayan hacklenemeyen güvenli alt yapı
Güvenilir bilişim ortağınız

PROJELERİNİZE ÖZEL YAZILIM VE TASARIMLAR !Tasarladığımız web siteleri firmalara özel olarak geliştirilmiştir. Web sitesi özel kodlamaları sayesinde tüm platformlarda stabil görüntülenir ve çalışır. Bu sayede projelerinizi sorunsuz olarak hayata geçirebilirsiniz.


Kullanılan resim ve videolar özel olarak işlenerek kilobyte bazında mümkün olduğunca az yer kaplaması hedeflenir. Bu sayede web siteniz hızlı ve sorunsuz olarak çalışacaktır. Hızlı ve içeriği zengin web siteleri arama motorlarında üst sıralara taşınır.


Konusunda uzan personelimiz 23 yıllık tecrübesi ve sizin için hazırladığı için özel kodlamalar ile web siteniz arama motorlarında hızla üst sıralara tırmanır. Arama motorlarına ve sosyal medyaya verdiğiniz ücretli reklamlar geçicidir. Fakat web site altyapınızdaki profesyönel seo hedefli kodlamalar kalıcıdır.

NOT DEFTERİ İLE PROGRAMLIYORUZ


Evet Not Defteri. Biraz garip olabilir fakat biz web sitelerini bildiğiniz Windows NOT Defterinde yazıyor ve kodluyoruz. Bazı web tasarım firmaları gibi işin kolayına kaçıp hazır programlar ve WORDPRESS gibi şablonlar kesinlikle KULLANMIYORUZ. Sizin ihtiyacınıza uygun kodlama yapıyoruz.


Hazır şablonun en büyük dezavantajı sizi kısıtlamasıdır. Aksine özel tasarımda aklınızda ne varsa bire bir hayata geçirebiliriz. Yazdığımız kodlar eşsiz ve sadedir.


Amatörlerden satın aldığınız hazır şablon web sitesi başka bir yerde Otomotiv firması için kullanılıyor. Giyim mağazası ve belkide bir çiçekçi dükkanı için kullanılıyor. Hazır şablon kullandığınız google gibi arama motorlarının gözünden kaçmaz. Arama motorları hazır şablon sevmezler. Web siteniz internette alt sıralarda kaybolur gider.


Bu yüzden biz hazır şablon kullanmıyor, sadece özel kodlama yapıyoruz. HAZIR site veya ŞABLON site dezavantajlarına göz atın.

Kaliteli hizmet %100 memnuniyet prensibi ile hizmetinizdeyiz. Hemen arayın.
MEMNUNİYET
Birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve sürekliliktir.

KALİTE
Uluslararası standartlarda kaliteli hizmet ve sorunsuz erişim.

MAKSİMUM HIZ
Özel tasarım ve kodlamalar ile hızlı açılan web siteleri.

GÜVENLİK
Saldırılara karşı güvenli web siteleri, profesyönel kodlamalar.

TECRÜBE
23 Yıllık tecrübesi ile konusunda uzman rakipsiz kadro.