Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Web siteniz firmanızın yüzüdür. Web sitenizde en önemli faktörler: veri güvenliği, şık görünüm, kolay erişilebilirlik ve hızdır.


Web tasarımında neden bizi tercih etmelisiniz? İşte sebepleri:

EŞSİZ ve ÖZEL TASARIMLAR: Günümüzde ne yazık ki çoğu web site birbirinin kopyasıdır. Sadece renkler resimler ve başlıklar değişir. Biz her müşteriye özel tasarım yaparız. Hazır şablon kullanmayız. Böylece internette gezinirken diğer bir firma ile sitenizin aynı olma olasılığı yoktur.


KUSURSUZ GÖRSELLİK: Yaptığımız siteler diğer sitelere göre görünüm olarak çok farklı, çekici ve nezihtir. Kullanıcıyı rahatsız eden Renk cümbüşü, abartılı animasyonlar, dönen kayan yazılar, reklamlar vs.. saygınlığınızı olumsuz etkiler. Kullanıcıya ferahlık duygusu veren, aradığı bilgiye çabuk ulaştıran, kullanımı kolay ergonomik siteler tasarlarız. Firmamız sadelik ve şıklık dengesini koruyarak internette ön plana çıkıp kazancınızı artırmanızı sağlar.


KULLANIM KOLAYLIĞI: internette sörf yapanların en büyük sıkıntısı aradığı bilgiye ulaşmasının uzun sürmesidir. Tasarım burada ön plana çıkar. müşteri sitenizde tek tıklama ile ürününüze zaman kaybetmeden ulaşmalı ve özelliklerine bakabilmeli.


MAKSİMUM HIZ: Sitenizin hızlı açılması altyapıya(hosting) ve tasarıma bağlıdır. Kullandığımız süperonline Fiber alt yapılı hostingler size maksimum sürat sağlar. Bunun yanında hızı büyük ölçüde etkileyen faktör tasarımdır. Profesyonel kadromuz sizin için tasarım sırasında hız ölçümleri yaparak en ideal kodlamayı ve tasarımı oluşturur.


UYGUN FİYAT: Firmamız, hosting ve tasarım ücretlerindeki kâr marjını mümkün olduğunca düşük tutar. Tasarım sürerken size extra masraf çıkarmaz. İlerleyen dönemlerdeki ufak tepek değişiklikleri ücretsiz yapar. Müşteri memnuniyeti her zaman önde gelir.


GLOBAL: Net Web Studio, dünya standartlarının üstündeki iddialı kalitesi ve tasarımlarıyla geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Türkiye’nin 81 ilinde 40’dan fazla sektörde faaliyet gösteren yüzlerce firmaya hizmet vermekle kalmayıp, İran, İsviçre, Almanya gibi dünya ülkelerinede web tasarım ve programlama konusunda hizmet vermektedir.


Net Web Studio 21 yılı aşkın süredir müşteri memnuniyeti ve gizlilik ilkeleri ile siz müşterilerine güvenilir hizmet vermektedir.


Kaliteli hizmet %100 memnuniyet prensibi ile hizmetinizdeyiz. Hemen arayın.
MEMNUNİYET
Birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve sürekliliktir.

KALİTE
Uluslararası standartlarda kaliteli hizmet ve sorunsuz erişim.

MAKSİMUM HIZ
Özel tasarım ve kodlamalar ile hızlı açılan web siteleri.

GÜVENLİK
Saldırılara karşı güvenli web siteleri, profesyönel kodlamalar.

TECRÜBE
23 Yıllık tecrübesi ile konusunda uzman rakipsiz kadro.